Czym się zajmujemy

Deweloper

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów komercyjnych stało się podstawą do rozszerzenia zakresu usług naszej firmy.
W 2022 roku przy współpracy z firmą GREENCOMM zrealizowaliśmy pierwszą inwestycję deweloperską na Gdańskich Aniołkach – SILENCIO.
Połączenie wiedzy z zakresu aranżacji przestrzeni użytkowych oraz mieszkalnych sprawiło, że projekt SILENCIO okazał się dużym sukcesem i został bardzo pozytywnie odebrany przez klientów.
Tworzymy nie tylko piękne, ale i ergonomiczne, wykończone w komfortowy sposób wnętrza. Kropką nad i naszych działań jest współpraca tylko ze sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, którą wypracowaliśmy sobie dzięki dużemu doświadczeniu na rynku.
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi projektami oraz ich stopniem zaawansowania.

Nasza historia

Jak to się wszystko zaczęło

Wierzymy, że wysoki standard aranżacji projektów i zagłębienie się wizję naszych klientów jest kluczem do sukcesu!

SYMBIO

Symbio to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w spokojnej i malowniczej dzielnicy Gdańsk Aniołki.
W REALIZACJI

FAMILLIO

Famillio to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w kameralnej i cichej dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn.
W PRZYGOTOWANIU

SILENCIO

Kameralna inwestycja budynku mieszkalnego, zanurzona w spokojnej okolicy z prywatnym ogrodem.
ZAKOŃCZONE

Kariera

Chcesz z nami pracować?

Praca w naszej firmie jest różnorodna i pełna wyzwań. Masz doświadczenie w planowaniu, organizowaniu i zarządzaniu zespołem? Chcesz pracować w stale rozwijającej się firmie, z międzynarodowym doświadczeniem? Spróbuj swoich sił w HORIZONT! Wyślij nam swoje CV, z przyjemnością Cię poznamy!

Kontakt

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół zajmuje się kompleksową realizacją Państwa projektu. Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń!

HORIZONT SP. Z O.O.
ul. Krzemienieckiej Lucyny 9A
80-448 Gdańsk, Polska
REGON: 221472825
NIP: 5842721079
KRS: 0001074132

Wyślij swoje CV

Gyms

Our projects create activity friendly spaces, from specialist gyms to fitness clubs and CrossFit. We make floors suitable for heavy equipment, and provide adequate air circulation and air conditioning. We also optimise the functional space when installing the fitness equipment.

Stores

We design projects according to current standards, taking into account brand sales targets. We make the most of your retail space with practical solutions that reflect the latest trends. We ensure that goods are attractively displayed and create friendly interiors for employees and customers.

Siłownie

Specjalistyczne siłownie, kluby fitness i crossfit – każdy projekt realizujemy tak, aby stworzyć przestrzeń przyjazną aktywności fizycznej. Wykonujemy posadzki odpowiednie do utrzymania ciężkiego sprzętu, zapewniamy odpowiednią cyrkulację powietrza i klimatyzację. Dbamy także o funkcjonalne projektowanie przestrzeni w zakresie ustawienia sprzętu do ćwiczeń.

Sklepy

Projektujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając cele sprzedażowe marek. Jak najlepiej wykorzystujemy przestrzeń sklepową, stosując praktyczne rozwiązania żyjące w zgodzie z najmodniejszymi trendami. Dbamy o atrakcyjną ekspozycję towaru, tworząc wnętrza przyjazne dla pracowników i klientów.