Niepowtarzalne, dopasowane do indywidualnych wymagań firm wnętrza kreują profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa. Tworzymy je w sposób kompleksowy, od projektu aż po wyposażenie przestrzeni. Pomagamy firmom spełniać marzenia o nowych placówkach, zapewniając profesjonalne i przejrzyste podejście do biznesu.

Elastyczność i szczegółowość w działaniu pomaga nam realizować nawet najbardziej wyjątkowe zlecenia. Samodzielnie produkujemy poszczególne elementy do projektów w naszym zakładzie produkcyjnym, dzięki czemu wnętrza firmowe są spójne z oczekiwaniami klientów, ergonomiczne i wspierają ich cele sprzedażowe.

Kompleksowa realizacja przestrzeni to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy dla każdej firmy. Umożliwiamy firmom robienie tego, co potrafią najlepiej – rozwijać i udoskonalać swój biznes.

Projektujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając cele sprzedażowe marek. Jak najlepiej wykorzystujemy przestrzeń sklepową, stosując praktyczne rozwiązania żyjące w zgodzie z najmodniejszymi trendami. 

Specjalistyczne siłownie, kluby fitness i crossfit – każdy projekt realizujemy tak, aby stworzyć przestrzeń przyjazną aktywności fizycznej. 

Tworzymy projekty technologiczne zgodne z normami sanepidu. Dobieramy meble, dbamy o korzystny układ urządzeń oraz pomieszczeń, ułatwiających pracę w kuchni i komunikację między pracownikami. 

Projektujemy przestrzenie wzbudzające zaufanie. Nasze wnętrza są funkcjonalne i nowoczesne – jest miejsce na niezbędną dokumentację, przyjazną poczekalnię i ergonomiczne miejsca pracy. 

Bezpieczeństwo, funkcjonalność i profesjonalny wygląd pomieszczeń – to właśnie kojarzy nam się z bankowością. Realizujemy projekty spójne z wizerunkiem instytucji. 

Ergonomiczne i komfortowe biura to dziś podstawa budowania wizerunku firmowego. Tworzymy wnętrza, które usprawniają pracę, jednocześnie odzwierciedlając wizję firmy. 

Sprawdzony proces projektowy przestrzeni komercyjnych i przemysłowych pozwolił nam wejść na nowe rynki. Przy współpracy z firmą GREENCOMM zrealizowaliśmy pierwszą inwestycję deweloperską – SILENCIO. Doświadczenie na rynku budowlanym i znajomość materiałów budowlanych przyczyniły się do stworzenia przestrzeni na najwyższym poziomie, spełniającej wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Połączenie wiedzy z zakresu aranżacji przestrzeni użytkowych oraz mieszkalnych sprawiło, że razem z klientami osiągamy spektakularne efekty na rynku deweloperskim. Tworzymy nie tylko piękne, ale i ergonomiczne, wykończone w komfortowy sposób wnętrza. Kropką nad i naszych działań jest współpraca tylko ze sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami, którą wypracowaliśmy sobie dzięki dużemu doświadczeniu na rynku.

SILENCIO to kameralna inwestycja położona w atrakcyjnej lokalizacji tuż obok centrum Gdańska, z dala od śródmiejskiego zgiełku i ulicznego gwaru. Wielorodzinny budynek mieszkalny zanurzony w spokojnej okolicy i otulony zieloną przestrzenią doskonale wpisuje się w charakter dzielnicy Aniołki. Styl zabudowy nawiązuje do historycznej architektury ryglowej, przez co idealnie komponuje się z otoczeniem i pobliskimi zabudowaniami.
Famillio to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w kameralnej i cichej dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn. Inwestycja zawiera 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z przynależnymi miejscami postojowymi w garażach i na terenie zewnętrznym. Ponadto realizacja obejmuje 8 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej z przynależnymi miejscami w indywidualnych garażach lub miejscami naziemnymi.
Symbio to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w spokojnej i malowniczej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Kompleks dwóch reprezentacyjnych kamienic wyróżnia się elegancką architekturą nawiązującą do okolicznych budynków oraz okolony jest terenami zielonymi z licznymi ścieżkami do spacerowania, w pobliżu historycznej Wielkiej Alei Lipowej.

Gyms

Our projects create activity friendly spaces, from specialist gyms to fitness clubs and CrossFit. We make floors suitable for heavy equipment, and provide adequate air circulation and air conditioning. We also optimise the functional space when installing the fitness equipment.

Stores

We design projects according to current standards, taking into account brand sales targets. We make the most of your retail space with practical solutions that reflect the latest trends. We ensure that goods are attractively displayed and create friendly interiors for employees and customers.

Siłownie

Specjalistyczne siłownie, kluby fitness i crossfit – każdy projekt realizujemy tak, aby stworzyć przestrzeń przyjazną aktywności fizycznej. Wykonujemy posadzki odpowiednie do utrzymania ciężkiego sprzętu, zapewniamy odpowiednią cyrkulację powietrza i klimatyzację. Dbamy także o funkcjonalne projektowanie przestrzeni w zakresie ustawienia sprzętu do ćwiczeń.

Sklepy

Projektujemy zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając cele sprzedażowe marek. Jak najlepiej wykorzystujemy przestrzeń sklepową, stosując praktyczne rozwiązania żyjące w zgodzie z najmodniejszymi trendami. Dbamy o atrakcyjną ekspozycję towaru, tworząc wnętrza przyjazne dla pracowników i klientów.